fbpx

Jak ustawić zaplanowane wydarzenie ?

Z tego artykułu dowiesz się, jak stworzyć i ustawić dany pokój webinarowy Artykuły w tej sekcji Jak ustawić Zaplanowane Wydarzenie? Przejdź do zakładki Pokoje/Wydarzenia   Następnie przejdź do zakładki „Zaplanuj wydarzenie”   Otwórz zakładkę „Szczegóły”. Tutaj możesz ustawić nazwę, jaką będzie miał Twój Webinar, a także zaplanować datę jego rozpoczęcia, strefę czasową, jak i czas […]

Informacje o koncie

Z tego artykułu dowiesz się, gdzie znaleźć informację o swoim koncie Artykuły w tej sekcji Informacje o swoim koncie możesz sprawdzić, klikając w swój awatar, a następnie w zakładkę „Mój profil”.   Otwarte zostanie wówczas okno z Twoimi danymi, które w każdej chwili możesz edytować.

Zmiana formatu daty

Z tego artykułu dowiesz się, jak i gdzie zmienić format daty na WTL Webinar Artykuły w tej sekcji Opcję zmiany formatu daty, możesz znaleźć wchodząc w „Mój profil”.   W wyświetlonym oknie możesz zmienić strefę czasową, format daty oraz format czasu.   Po wybraniu odpowiednich ustawień należy kliknąć „Aktualizuj”, aby zapisać zmianę.

Sekcja „Integracje”

Z tego artykułu dowiesz się, jak i gdzie stworzyć integrację w panelu WTL Webinar Artykuły w tej sekcji   W tej zakładce możesz dokonać integracji z kilkoma narzędziami e-mail do marketingu.

Sekcja „Zarządzaj prezenterami”

Z tego artykułu dowiesz się, jak tworzyć i jak zapraszać prezentera do danego wydarzenia Artykuły w tej sekcji W sekcji „Zarządzaj prezenterami” możesz stworzyć prezentera, który będzie prowadzić dany webinar, lub z tego miejsca zaprosić go do danego wydarzenia. Aby stworzyć prezentera, musisz wejść w sekcję „Zarządzaj prezenterami” w swoim panelu.   Następnie wybierz opcję […]